top of page

Staj Programı

Hayallerini ve hedeflerini gerçeğe dönüştüreceğin yolda bizimle ilerlemeye ne dersin? The Game Circle olarak, öğrencilere oyun sektöründe kariyerlerini başlatmak için harika bir fırsat sunan staj programımıza başvurunu bekliyoruz.

 

Staj programımızda öğrenmeye istekli ve süreçlere yüksek motivasyonla katkı sağlamak isteyen öğrencilere kapılarımız açık. Eğer oyun sektöründe bir kariyer hedefin varsa ve genç, dinamik ve eğlenceli bir ekibin içinde yer almak istiyorsan, seni aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz.

 

Hangi alanlarda staj yapabilirsin?

  • Unity ile Oyun Geliştirme

  • Oyun Tasarımı

  • Oyun Sanatı

  • Dijital Pazarlama

 

Staj Programının Sunduğu Avantajlar

Staj programımızda öğrendiğin teknik ve akademik bilgileri endüstriyel çalışmalara dönüştürebilme fırsatı bulacaksın. Gerçek projelerde tam zamanlı çalışanlardan oluşan ekiplerle birlikte çalışarak tecrübelerini artırabilirsin. Aynı zamanda oyun sektöründeki deneyimli oyun geliştiricileriyle ve Türkiye’nin önde gelen akademisyenleriyle tanışma şansı elde edeceksin. Kariyerine ve mesleki gelişimine yönelik eğitim programlarına katılma fırsatı sunuyoruz. The Game Circle ve bünyesindeki şirketler ve oyun sektörünü yakından tanıma şansına sahip olacaksın.

 

Staj tarihleri akademik uygunluğunuza göre ayarlanacak ve sizin için en uygun zaman diliminde staj yapabileceksiniz.

 

Haydi, başlayalım! Oyun sektöründe kariyer yapmak için ilk adımı atmaya hazırsan, başvurunu yapmayı unutma. The Game Circle olarak, genç yeteneklere kapılarımızı açıyor ve geleceğin oyun dünyasını şekillendiren isimlerini ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Sen de bizimle birlikte ol, hayallerini gerçekleştirelim!

Yapılan başvurular 'Sonbahar' dönemi için değerlendirelecektir. 

bottom of page