top of page

Etkinliklerimiz

The Game Circle topluluğunda oyun sektörüne yönelik eğlenceli etkinlikler düzenliyoruz. Sen de aramıza katılarak bu etkinliklerin bir parçası olabilirsin!

Türkiye Oyun Geliştirme Şampiyonası

Türkiye’nin her yerindeki oyun geliştiricilere yönelik üç gün, Ankara’da yüz yüze gerçekleşecek olan, etkinlik sonunda oyun geliştiricilerin oyunlarını yatırımcı ve yayıncılara sunma imkanına sahip olduğu bir game jam etkinliğidir.

Game Jam.png

Oyun Geliştirme ve Tamamlayıcı Teknolojiler Serisi

Oyun geliştirme süreçlerinde kullanılan teknolojilerin oyunlarla olan ilişkilerini incelediğimiz söyleşi ve sunum etkinliğidir. Etkinlik tüm oyunseverlerin katılımına açıktır.

Oyun Geliştirme ve Tamamlayıcı Teknolojiler.png

Meet The Circle

Topluluğumuzun sosyalleşme ve tanışma amacıyla The Game Circle Ankara ve İstanbul ofislerinde birlikte çalıştığımız, kahve içip sohbet ettiğimiz fiziki bir buluşma etkinliğidir.

Meet the Circle.png

Begin The Circle

Oyun sektörüne ilgi duyan ama deneyimi ve bilgisi olmayan oyun severlere yönelik; onları oyun sektörüyle tanıştırmayı amaçlayan, temel oyun geliştirme disiplinlerine giriş eğitimleridir.

Begin the Circle.png

Vote Circle Up

The Game Circle’ın oyun stüdyoları tarafından geliştirilen oyunların topluluğumuz tarafından denendiği, feedbackler verilen, sürpriz ödüllü bir oyun test etkinliğidir.

Vote Circle.png

Trend Talks

Oyun sektöründeki hızlı değişimleri ve yeni trendleri konuştuğumuz, analiz ettiğimiz, birlikte yeni fikirler ürettiğimiz trend workshop etkinliğidir. Etkinlik tüm oyunseverlerin katılımına açıktır.

web-version.png
bottom of page