top of page
paper-silhouette-cutout-man-businessman-drawing-steps.jpg

CIRCLE
AKADEMİ

Nedir?

Circle Akademi, dijital oyun alanında önde gelen akademisyen ve oyun geliştiricileri tarafından oyun sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen kişilere eğitim veren bir platformdur. Eğitimlere katılmak için deneyim gerekmez. İster yeni başlayan bir oyun geliştiricisi, bir öğrenci veya oyun endüstrisinde çalışmayı hedefleyen biri olun, bu eğitimler size oyun dünyasının farklı yönleri ve mekanikleri hakkında değerli bilgiler verecektir.

Eğitimlere başvuru yaptıktan sonra seçilen adaylar, mülakata davet edilir. Mülakatı başarıyla tamamlayan adaylar, eğitim almaya hak kazanır. 

Süreç İşleyişi

HEMEN BAŞVUR!

Eğitimlere başvurular her zaman açıktır; adaylar, diledikleri zaman eğitimlere kaydolabilirler. İlgilenen adaylar, web sitemizde yer alan başvuru formu ile başvurularını gerçekleştirebilirler.

TEKNİK GÖRÜŞME

Eğitim için ön elemeyi geçen adaylar teknik görüşmeye davet edilirler. Teknik görüşme, iş alanına ve iş alanının gerektirdiği yetkinlik bazlı sorulardan oluşur.

EĞİTİM SÜRECİ

Değerlendirme süreçlerini başarıyla geçen adaylar eğitim sürecine kabul edilirler. 1-2 ay süren eğitim sürecinde, alanında uzman kişiler ve pekiştirilmiş ödevlerle adaylara yoğun bir teknik eğitim verilir. Dersler hafta sonları online olur; isteyen adaylar haftanın belirli günlerinde ve saatlerinde office hour’larımıza katılabilirler.

FİNAL PROJESİ

Adaylar, eğitimlerin sonunda bir Game Jam düzenleyerek eğitimin son aşaması olan final projesini tamamlarlar.

MEZUNİYET

Eğitimleri ve final projesini başarıyla tamamlayan adaylar, sertifika kazanarak mezun olurlar. Ayrıca eğitim başarı oranları dâhilinde mezunlarımıza çeşitli kariyer olanakları sunulmaktadır.

bottom of page